Special Forces Group 2

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut256 MB
  • Sürüm2.6
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciForgeGames
Savaşın en heyecanlı hali ile karşı karşıyasınız.

Savaşın en heyecanlı hali ile karşı karşıyasınız.

Special Forces Group 2 aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunumuzu Andorid mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oynayabilir ve oyun içi öğelerde de her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Oyunun 3D kalitesinde geliştirilmiş olması da oyuna ayrı bir kalite katmıştır. Sizde savaş oyunlarında heyecanlanıyor ve oynamaktan zevk alıyorsanız Special Forces Group 2 oyununu mobil cihazınıza indirebilir ve sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Oyunumuzu ister kendi başınıza oynayın isterseniz de arkadaşlarınızı davet ederek ekip halinde savaşabilirsiniz. Oyunumuzda iki adet grup vardır. Özel tim ve terör örgütü. Hangi grup da yer almak isterseniz o gruba dahil olabilirsiniz. Special Forces Group 2 oyununda beş adet oyun modu bulunuyor, istediğinizi seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz.

Düşmanlarınızı öldürmeye çalışacağınız bir çok çeşitte silahınız var ve elbette ki düşmanlarınızın nerede olduğunu öğrenmek için elinizde bir çok harita bulunuyor. Bu etkenlerden yararlanarak oyunda eşsiz bir savaş performansı sergileyebilirsiniz. Sizde savaş oyunlarında yer almayı seviyorsanız Special Forces Group 2 oyununa sahip olmanızı öneririz.

 

 

 

Special Forces Group 2 indir