Special Forces Group 2

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 256 MB
  • Version 2.602
  • Dil Türkçe
  • Firma ForgeGames
Çok farklı bir atmosferin içine dahil olacağınız Special Forces Group 2 oyununda sizde kendi yerinizi alın.

Çok farklı bir atmosferin içine dahil olacağınız Special Forces Group 2 oyununda sizde kendi yerinizi alın. 

İOS mobil cihazınızda keyif alarak oynayabileceğiniz Special Forces Group 2 aksiyon oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Oyunumuz FPS türünde geliştirilen farklı bir oyun deneyimi yaşayacağınız ve ister tek kişi ister arkadaşlarınız ile ekip olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur. 

Oyun piyasasının en kaliteli oyun stüdyolarından olan ForgeGames stüdyosu tarafından geliştirilen Special Forces Group 2 aksiyon oyunu ile müthiş bir savaş deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunumuz bir zamanların en çok oynanan Counter Strike oyununa benzerliği ile dikkat çeken bir oyundur. Fakat oyunumuz günümüz şartlarına daha uygun ve kaliteli bir savaş oyunudur.

Special Forces Group 2 oyununda iki adet grup bulunuyor oyunumuza başlarken bu gruplardan birini seçerek oyuna dahil oluyorsunuz. Terörist grupları ve özel tim grupları olarak adlandırılan gruplardan hangisini seçmek istiyorsanız onu seçebilirsiniz. 

Sıkılmadan oynayacağınız bir mobil oyun arıyorsanız Special Forces Group 2 oyununa ücretsiz sahip olarak mobil cihazınızda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilir düşmanlarınızı öldürmenin tadını çıkartabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Special Forces Group 2 indir
DİĞER SÜRÜMLER